loader image

POZNAJ BLIŻEJ PRELEGENTKI KONFERENCJI

Każda z prelegentek dzieli się swoją historią. Te cudowne kobiety znajdziesz w sieci. Dowiedz się gdzie.

Danuta Rolinger-Bednarska

Szefowa butikowej agencji Rolinger PR, strateżka komunikacji i doświadczony PR-owiec. Autorka programu online „Podbij media! Niech świat o Tobie usłyszy!”, mentorka w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Od dziesięciu lat pracuje w branży PR, od ośmiu lat prowadzi własną agencję, w której wspiera liderów, ekspertów i małe biznesy. Absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim, w ramach których uzyskała tytuł magistra psychologii. Autorka licznych publikacji w mediach branżowych.

https://rolingerpr.pl/

Agnieszka Gaczkowska

Architekt ze słabością do rękodzieła. Właścicielka firmy organizującej kursy i warsztaty rękodzieła on-line dla korporacji i osób prywatnych. Autorka wydanej przy pomocy crowdfundingu, książki “Oplotki. Sukces Handmade” Jej podcast OPLOTKI trafił na listę polecanych przez Forbes Women Polska, a ideę jogi umysłu w rękodzielniczym procesie streściła w 15-minutowej mowie podczas TEDx Warsaw Women.

https://oplotki.pl/

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online w Interaktywnej Paczce, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej „Bądź Online” oraz kursów online w Interaktywnej Akademii WordPressa, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Women. Przeszkoliła już ponad 50 000 Polek. Pokazuje im, jak stworzyć stronę WWW od podstaw, jak założyć sklep internetowy czy rozpocząć biznes online. Laureatka w XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku oraz LadyBusiness Awards.

https://olagosciniak.pl/

Małgorzata Wargocka

Właścicielka nietuzinkowej agencji nieruchomości La Única, która pomaga znaleźć wymarzony luksusowy dom lub apartament w słonecznej Hiszpanii.
Od wczesnego dzieciństwa związana z Hiszpanią, w której zakochała się w czasach, kiedy uczęszczała do szkoły podstawowej na Teneryfie.
Współtwórczyni jednej z pierwszych polskich agencji nieruchomości działającej na rynku hiszpańskim — Casa en Sol. 15-letnie doświadczenie w branży na rynku iberyjskim, pomaga jej spełniać najwyższe oczekiwania jej klientów.
Laureatka Polish Businesswoman Awards.

https://luksusowenieruchomoscihiszpania.pl/

Ada Jakimowicz

Psycholożka, psychoterapeuta, trenerka personalna. Założycielka start upu WOA- wellness over all — Twoje zdrowie jest w zasięgu Twojej ręki. Wierzy, że możemy osiągnąć wysoką jakość życia poprzez decyzje, które podtrzymują nasze codzienne nawyki, a technologia może nam w tym pomóc.

Monika Skorykow

Certyfikowany Trener Prawa Przyciągania (Law of Attraction & Quantum Success Coach), Trener Komunikacji Transformującej, 24 Mocnych Stron i Treningu Zastępowania Agresji (ART), Experto Psicologia Positiva, Master NLP. Założycielka BE DO ENJOY Academy i autorka Programu 3K Mocy oraz Kroki 4D.

https://monikaskorykow.com/

Marta Wesołowska

Marta Wesołowska – prezenterka radiowa, logopeda medialny. Autorka projektu Mamy Gadane i kursów online. Pomaga ludziom poprawiać ich sposób mówienia. Wspiera w zwiększaniu pewności siebie w głosie. Uczy, jak mówić, żeby chcieli nas słuchać. Żona, mama trójki dzieci i właścicielka kundelkowej piękności – Kropki! 🙂

Joanna Rułkowska

Ekspertka w tematach działalności nierejestrowanej i praw kobiet. Z wykształcenia prawniczka, specjalistka do spraw przetwarzania danych osobowych (RODO), specjalistka do spraw księgowości małych podmiotów gospodarczych. Autorka książki „Biznes Mamy” i „Akademii Małego Biznesu”. Prywatnie żona i mama czwórki chłopców.

https://prawo-mamy.pl/

Magdalena Grabińska

Na co dzień księgowa. Wspiera młodych przedsiębiorców i pomaga im już na etapie pomysłu oraz przy zakładaniu własnej działalności, by mogli skupić się na rozwijaniu firmy.
Na swoim instagramowym koncie @ksiegowareanimacja wyjaśnia zagmatwane zagadnienia z zakresu podatków i rachunkowości, aby stały się bardziej zrozumiałe i przystępne dla podatników, których pasją jest kompletnie odmienna dziedzina.

https://ksiegowareanimacja.pl/

Agnieszka Malec

Mama 14-letniej Emilki i 5-letniego, autystycznego Arturka. Jest z wykształcenia informatykiem i entuzjastką nowych technologii. Po urodzeniu dzieci jej świat stanął na głowie i dotarło do niej, jak bardzo liczą się po prostu ludzie.
Dała sobie szansę na powrót do aktywności zawodowej. Obecnie wspiera kobiece inicjatywy od strony informatycznej — tworzy m.in. szybkie mikro strony, od których można zacząć i wystartować z działalnością — małymi krokami, w swoim tempie.

Magdalena Szczudrawa

Twórczyni marki „Mama w Porządku”. Poprzez którą pomaga rodzinom w declutteringiu (odgracaniu), planowaniu i profesjonalnej organizacji przestrzeni w taki sposób, aby porządek i ład utrzymał się w domu jak najdłużej. Wierzy, że uporządkowany i dobrze zorganizowany dom, to początek ważnych zmian w naszym życiu. Jej misją jest tworzenie praktycznej przestrzeni organizacyjnej dla mam, rodzin z dziećmi, która pomoże im w uporządkowaniu własnego domu i polepszy jakość życia. Prywatnie żona i mama 4 dzieci.

https://mamawporzadku.pl/

Anita Sitkiewicz

Księgowa z zamiłowaniem do gotowania i układania jadłospisów. Od zawsze jej wielką miłością było i jest gotowanie i pieczenie ciast. Ogromną frajdę sprawia jej także planowanie i układanie jadłospisów dla swojej rodziny. A jako księgowa lubi cyferki oraz wyszukiwanie wszelkich możliwych sposobów na oszczędzanie. Postanowiła połączyć te dwie pasje i niedługo ruszy z własnym świeżym pomysłem na biznes online. Zamierza założyć fanpage, blog oraz videoblog kulinarny, na których będzie dzielić się z innymi wspaniałymi mamami swoimi pomysłami na smaczne, zdrowe i niedrogie potrawy oraz gotowymi i prostymi jadłospisami. Prywatnie szczęśliwa żona Piotra i mama dwójki cudownych dzieci: 2-letniego Aleksandra oraz 5-miesięcznej Laury.

Katarzyna Pichór

Ekspertka od oswajania biznesplanów.
Od 13 lat pomaga małym i dużym biznesom określić konkretne cele, zaplanować działania oraz tworzyć projekty, finansowane z udziałem dotacji. Dotychczas pozyskała ponad 300 mln zł na projekty z różnych branż i dla różnych podmiotów (od start umów przez firmy z dłuższą historią, po szkoły wyższe, czy instytucje ochrony zdrowia).
Jest certyfikowanym trenerem biznesu. Przekazywanie swojej wiedzy innym sprawia jej ogromną frajdę i daje niesamowitą energię do działania. Wierzy, że własna firma daje mnóstwo satysfakcji, bo to Ty decydujesz, po co i jak działasz.

Magdalena Górska-Kamińska

Edukatorka wysokiej wrażliwości w rodzinie. Pomaga rodzicom i ich dzieciom odkryć i rozwijać potencjał wrażliwości, polepszając w ten sposób jakość relacji. Wierzy, że wysoka wrażliwość jest darem dla całej rodziny i można ją rozwijać na każdym etapie życia. Swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą dzieli się poprzez swój projekt „Wysoka wrażliwość w rodzinie”.
Inspiracją do zajęcia się tym tematem była najstarsza córka, dzięki której już od 7 lat poznaje możliwości i zasoby wysokiej wrażliwości, zgłębiając temat.
Zaczytana w książkach Jespera Juula, odważnie stawia kolejne kroki w świadomym budowaniu Komunikacji bez Przemocy (NVC).
Na co dzień mama 3 dziewczyn i żona jednego męża.

Katarzyna Kędzia

Ekspertka od LinkedIn.
Uczy Wirtualne asystentki, jak działać lepiej niż 97% użytkowników i wykorzystać LinkedIn, by pozyskać Klienta Premium. Opracowała autorską metodę, na podstawie której, krok po kroku, wyjaśnia strategię i zasady prowadzenia profili Klientów na LinkedIn. Pokazuje jak profesjonalnie zaopiekować się profilem i zwiększyć zasięgi oraz jak wykorzystać algorytm by działał na naszą korzyść.
Tworzy również biznesowe wizytówki po polsku i po angielsku.
Jej misją jest pomóc wirtualnym asystentkom wyróżnić się na tle konkurencji, znaleźć płacących klientów i zwiększyć zarobki dzięki LinkedIn.

Marysia Danielak

W 2021 (w połowie urlopu macierzyńskiego!) wystartowała ze swoją działalnością w internecie jako „Angielski na macierzyńskim”. Uczy młode mamy, jak połączyć opiekę nad maluchem z nauką angielskiego i budowaniem codziennych nawyków w tym zakresie.
Od prawie roku prowadzi swój autorski kurs – Momletter, w którym zaopiekowała się już ponad 1000 mam, które postanowiły ruszyć z samodzielną nauką języka. Balansuje pomiędzy tematami psychologicznymi i parentingowymi (z wykształcenia jest psycholożką) oraz angielskim biznesowym, który przyda się w poszukiwaniu pracy po urlopie macierzyńskim. Przed własną działalnością pracowała jako lektorka angielskiego i rekruterka w korporacjach.

https://angielskinamacierzynskim.pl

Kinga Prządka

Postanowiła połączyć swoją pasję do kosmetologii, z wyjątkowym podejściem, którym kierowała się w dotychczasowym życiu zawodowym. Zawsze (niezależnie od zajmowanego stanowiska) jej działania nakierowane były na osiąganie celów organizacji i wspieranie jej w rozwoju.
Teraz to podejście, swoją wiedzę i doświadczenie chce przekazywać właścicielom biznesów z branży beaty, by z sukcesem budowały i rozwijały swoje firmy.
Jej misja polega na edukowaniu i wspieraniu klientów w osiąganiu ich celów biznesowych oraz zwiększaniu ich zyskowności poprzez optymalizację procesów i dostarczanie wartościowych rozwiązań.
Prywatnie szczęśliwa i spełniona mama oraz żona. To właśnie rodzina jest jej największym źródłem siły i motorem do działania.

Iga Krzymowska

Przedsiębiorczyni, copywriterka i storytellerka, prywatnie mama trójki dzieci i szczęśliwa żona. Twórczyni marki StoryBabka, w ramach której realizuje swoją misję pomocy przedsiębiorczym kobietom, by świat zachwycił się autentycznym, diamentowym blaskiem ich ofert i marek dzięki słowom. Szukając swojego pomysłu na biznes online,  odkryła swoje ukryte supermoce copywriterskie. Zaczęła pomagać innym kobietom zabłysnąć ich ofertom, przyciągając odbiorców, trafiając przy tym prosto w serca  i portfele. A teraz nie tylko pisze, ale również uczy jak pisać, by docierać do swoich klientów i zwiększać sprzedaż.