loader image
6-miesięczny MENTORINGOWY program premium
MAMY BIZNES ACADEMY
Uwolnij swój potencjał i zacznij na nim świetnie zarabiać!
Daj się poprowadzić sprawdzoną drogą, krok po kroku od pomysłu do monetyzacji i biznesu

Też tak masz?

Być może masz jakiś pomysł na siebie, ale CO DALEJ?

Mnożą Ci się pytania: jak zacząć, czy dam radę, a co jeśli nie wyjdzie, czy da się na tym zarobić, czy się z tego utrzymam, czy warto ryzykować?
Chcesz realizować swój potencjał, być niezależną, realizować się zawodowo i w macierzyństwie, dlatego myślisz o własnym biznesie, ale być może się boisz i czujesz się niepewnie.
Być może słyszałaś, że aż 80% polskich firm upada w pierwszym roku działalności. Ale nie musisz być kolejną…

Dlatego tak ważne jest:

  • sprawdzanie swojego pomysłu i dostosowywanie się do oczekiwań klientów i rynku, a nie próbowanie naginania rzeczywistości
  • określenie pomysłu w zgodzie ze sobą, by w pełni realizować swój potencjał i mieć motywację do działania
  • wsparcie i wskazówki od osoby, która już tę drogę przeszła, by oszczędzić czas
  • działanie według sprawdzonej metody, by nie błądzić na oślep!

Dlatego właśnie stworzyłam ten 6-miesieczny program mentoringowy premium, który pozwala łatwo i krok po kroku przejść:

Od pomysłu do dochodowego biznesu ze zautomatyzowaną sprzedażą.

Czy jesteś gotowa, mądrze wykorzystać szansę, przed którą stoisz?

MBA
(Mamy Biznes Academy)
Kompleksowy autorski proces optymalizacji sprzedaży oparty na metodzie 6 kroków i intensywnym programie mentoringowego wsparcia.

Opowiem Ci historię...

Jeszcze 2 lata temu byłam w dokładnie tym samym miejscu co Ty… Będąc na macierzyńskim z moją młodszą córeczką i zastanawiając się “co dalej w mojej głowie powracała odpowiedź “nie wiem”?”. Głęboko w sercu pragnęłam zawodowo czegoś więcej, chciałam realizować swój potencjał bardziej i mniej więcej czasu dla najbliższych. Ciągnęło mnie do tej wolności, jaką oferuje własny biznes.

Równocześnie zobaczyłam, że to nie jest TYLKO MÓJ PROBLEM. Zauważyłam, że jest mnóstwo kobiet w tej samej sytuacji.

Więc zaczęłam intensywnie pracować, aby znaleźć swoją odpowiedź. Skupiłam się na wykorzystaniu moich zasobów i mocnych stron, bo lubiłam swoją etatową pracę jako strateg sprzedaży, ale chciałam moim zajęciom dodać głębi, większego poczucia sensu.
I wtedy właśnie odkryłam, że “nie wiem” dotyczy tak wielu wspaniałych kobiet, że czas to zmienić. Postanowiłam, że chcę wspierać mamy w rozwijaniu ich zawodowego potencjału, bo przecież mogę im pomóc, wykorzystując moje doświadczenie zawodowe.
Zaczęłam działać, początkowo badając temat, zgłębiając potrzeby, sprawdzając mój pomysł na monetyzacje..
Moja pomoc, okazała się bardzo potrzebna, dlatego zaczęłam śmielej rozwijać skrzydła. Uczyłam się jak działa biznes online i inwestowałam w kursy i programy doszkalające (m.in. kurs mentorski z certyfikacją VCC). Po to, aby zoptymalizować działania i zaplanować skuteczną strategię.

Nie czekałam na idealny moment, bo zaczęłam działać… w trakcie budowy domu z rocznym dzieckiem na rękach i etatem. W zeszłe lato stworzyłam pierwszy program, a jesienią przeprowadziłam swoją pierwszą kampanię sprzedaży. Zamarzyłam pomóc większej ilości kobiet. Po pół zorganizowałam ogólnopolską konferencję dla mam z udziałem 18 prelegentek! Moje cudowne klientki budują teraz swoje własne biznesy, działają w sieci i już automatyzują swoje procesy. Dlatego teraz zdecydowałam stworzyć wyjątkowy półroczny program, abyś Ty również miała na to wszystko szansę. Dobrze wiem, jak wiele wątpliwości jest na początku, jak wielki chaos i niepewność nam towarzyszy. Ja znam sprawdzone i skuteczne metody i ubrałam to w autorski proces 6 kroków, byś Ty teraz mogła ze spokojem i moim wsparciem rozwijać swoje skrzydła we własnym biznesie.
Wreszcie poczujesz, że jesteś we właściwym dla swoich ambicji miejscu i że jest ktoś obok, kto wspiera Cię w podróży do dochodowego biznesu.
Biznesu, który sprawia, że szybciej bije Ci z radości serce i w oku pojawia się błysk.

Twój biznes czeka na Ciebie.
Czy jesteś gotowa na ten program? Tak, jeśli:
Gdzie odbywa się kurs?

Materiały video i PDF będą dostępne na platformie, do której unikalny login i hasło otrzymasz od razu po dokonaniu płatności.  Sesje mentoringowych spotkań na żywo odbywają się na ZOOM. Dołączysz także do prywatnej grupy na FB, gdzie wspieram kursantki w procesie. 

Jak wygląda kurs?

Ten kompleksowy półroczny program premium oparty jest na autorskim procesie optymalizacji sprzedaży metodą 6 kroków i intensywnym mentoringowym wsparciu.

Kurs składa się z 6 obszernych modułów z jasno wyznaczonymi celami. W każdym znajdziesz wskazówki w formie video oraz zadania, które wykonujesz w praktyce i wracasz z wynikami na sesję spotkań na żywo.

Dzięki takiemu połączeniu, wszystko czego się nauczysz od razu wdrażasz w praktyce, konsultujesz efekty ze mną i grupą i moderujesz działania, aby osiągnąć zamierzony efekt.

Na żywo spotykamy się aż 12 razy, co dwa tygodnie. Środkowe 4 sesje mają wyjątkowy charakter ponieważ są mastermindowymi spotkaniami. Oznacza to, że dokładnie analizujemy w grupie Twoje działania i maksymalizujemy procesy tak, aby prowadziły do świetnych wyników sprzedaży.

Do dyspozycji masz także dodatkową, indywidualną 30-minutową konsultację online do wykorzystania do lipca 2024r.

HARMONOGRAM:
Akademia trwa od 3.07.2023 do 17.12.2023 + 6 miesięcy wsparcia w grupie na FB, czyli do 30.06.2024r.

Moduł 1 – (weryfikacja pomysłu) – CEL 1 – MVP: badanie rynku, produktu i grupy docelowej, minimalny produkt (MVP). Odpowiesz na pytanie CO sprzedawać.

Moduł 2 (weryfikacja klienta) – CEL 2 – NISZA:  grupa docelowa, awatar klienta, sposoby dotarcia, MVP dla niszy. Odpowiesz na pytanie KOMU sprzedawać.

Moduł 3 (model sprzedaży) – CEL 3 –  MODEL SPRZEDAŻY: strategia sprzedaży, marketingowa, model biznesowy, plan działania. Odpowiesz na pytanie JAK sprzedawać.

Moduł 4 (implementacja) – CEL 4 – OFERTA: modelowanie i tworzenie oferty finalnej, przygotowanie do kampanii, tajniki promocji oferty, narzędzia sprzedaży.  Stworzysz ofertę i kampanię skrojoną na miarę dla swojej niszy.

Moduł 5 (kampania) – CEL 5 – SPRZEDAŻ: Sprzedaż oferty i obsługa sprzedaży, analiza wniosków z kampanii, dalsze kroki biznesowe.  Przeprowadzisz kampanię sprzedażową w swojej niszy.

Moduł 6 (automatyzacja) – CEL 6 – OPTYMALIZACJA SPRZEDAŻY: Reklama i narzędzia do automatyzacji sprzedaży. Poznasz skuteczne narzędzia, które stosując zautomatyzują sprzedaż w Twojej niszy.

A jak się nie wyrobię w pół roku?

Jako mama małych dzieci wiem, że czas jest dla nas dobrem deficytowym. Zaprojektowałam Akademię tak, żebyś czuła motywację i przestrzeń do działania. Co 2 tygodnie jest nowa porcja materiałów i co 2 tygodnie spotkanie naprzemiennie.  Jeśli wydarzy się coś, co uniemożliwi Ci osiągnięcie celów, masz moje wsparcie w grupie na FB przez kolejne 6 miesięcy. 

Jak długi jest dostęp do materiałów?

Dostęp do Akademii jest przyznany na 12 miesięcy.  

Co znajdziesz w programie
Video szkolenia

w których dzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem, konkretnymi narzędziami i strategiami biznesowymi.

Praktyczne zadania

które zmuszą Cię do wdrożenia w praktyce tego, czego się nauczysz. Wyniki omawiamy podczas spotkań na żywo.

Angażujące warsztaty

bo to proces. Sesje mentoringowe są nieodłącznym elementem tego programu i pozwalają Ci osiągnąć spektakularny efekt.

Gotowe rozwiązania

abyś nie marnowała czasu na testowanie i zastanawianie się, czy zadziała. Korzystając z wiedzy i doświadczenia mentorki skracasz i umilasz sobie biznesową podróż.

Cenne wskazówki

które budują pewność siebie, motywują do działania i ponad wszystko determinują powodzenie w biznesie.

Bonusy:

Grupa do komunikacji,  gdzie otrzymasz wsparcie, motywację do działania moją i grupy.

Indywidualna konsultacja biznesowa odbywa się online, a dogodny termin spotkania ustalamy wspólnie. Możesz z niej skorzystać do 30.06.2024r.  

Biznes Start!
10 praktycznych kroków i narzędzi dla pierwszego biznes (online) – 397 zł

Skuteczny Copywriting Biznes Mamy.
Jak budować relacje i sprzedawać tekstem – 297 zł

Mamy Biznes Webinar.
Jak stworzyć webinar, który osiąga cel sprzedażowy – 397 zł

Dlaczego dostęp do dedykowanej grupy na FB ma ogromną wartość?

Grupa jest nie tylko metoringowym wsparciem.  Jest inspiracją oraz znakomitym miejscem wymiany informacji i kontaktów biznesowych. Nikt tak dobrze Cię nie zrozumie, jak druga kobieta, stojąca przed podobnymi wyzwaniami. Co więcej, dzięki temu, że w każdej z Was drzemie zupełnie inny potencjał, możesz oferować i uzyskać pomoc w obszarach, w których tego wzajemnie potrzebujecie. Dołączasz do grona wspaniałych, mądrych i świadomych Biznes Mam. 

WYJĄTKOWY PREZENT!

Nie masz pomysłu? Nie jesteś pewna tego, co nieśmiało odzywa się w Twojej głowie? Żałujesz, że nie masz pomysłu z którym warto wziąć udział w Akademii? 

Uwolnij swój potencjał i stwórz dochodowy plan na własny biznes w 4 tygodnie! Ten program mentoringowy oparty jest na autorskim procesie holistycznego odkrywania potencjału metodą 4M i za rękę prowadzi Cię przez meandry odkrywania swojego biznesowego wyróżnika. 

Zobacz nagranie powitalne w Mamy Biznes

Wybierz opcję programu dla siebie

OPCJA STANDARD
MAMY BIZNES

Program, który za rękę prowadzi do odkrycia biznesowego pomysłu na siebie i jego wstępnej weryfikacji i kończy się biznes planem. Do dyspozycji 60 nagrań video + 84-str. Dziennik Mocy w PDF. 

Udział w spotkaniu na żywo (1-2h w zależności od ilości pytań), na którym odpowiadam na pytania, analizuję wyniki i wskazuję kierunek dalszych działań. Widzimy się 21.06 i 28.06 o godz. 18:30. Sesje są nagrane i można je odtworzyć. 

Pochylam się nad Twoim pomysłem na siebie i pomagam odkrywać biznesowy wyróżnik. 

Grupa na Faceboku będzie aktywna jeszcze 2 tygodnie po zakończeniu programu.  

1497 zł zamiast 2632 zł
NIELIMITOWANY UDZIAL
OPCJA PREMIUM
AKADEMIA MBA

Proces, który za rękę prowadzi od weryfikacji biznesowego pomysłu, poprzez zniszowanie i stworzenie idealnej oferty oraz strategii. Program kończy się skuteczną sprzedażą i wiedzą na temat automatyzacji dochodowej oferty.  12 rozbudowanych modułów video + zadania (wraz z workbookiem.)

Program, który za rękę prowadzi do odkrycia biznesowego pomysłu na siebie i jego wstępnej weryfikacji i kończy się biznes planem. Do dyspozycji 60 nagrań video + 84-str. Dziennik Mocy w PDF. 

Nagranie video 20 minutowej medytacja z wizualizacją i pracą na linii czasu, dzięki której Twoja wizja Ciebie zyska klarowność, a Ty przeżyjesz niezwykłe emocjonalne doświadczenie “zobaczenia” nowej siebie . 

Pochylam się nad Twoimi działaniami, analizuję i wskazuję skuteczne rozwiązania. Otrzymujesz także informacje i spojrzenie na sytuację z perspektywy innych kobiet w grupie.
Biznes Start! 10 praktycznych kroków i narzędzi dla pierwszego biznes (online)
Skuteczny Copywriting Biznes Mamy. Jak budować relacje i sprzedawać tekstem
Mamy Biznes Webinar. Jak stworzyć webinar, który osiąga cel sprzedażowy
Pochylam się nad Twoim biznesem, analizuję wyniki i wskazuję kierunek dalszych działań. Do wykorzystania do 30 czerwca 2024r.  

Grupa na Faceboku będzie aktywna do 30 czerwca 2024r.  

6497 zł zamiast 12111 zł
TYLKO 30 MIEJSC
Co zyskujesz dzięki Akademii?
Martwisz się jak znajdziesz czas na program i na biznes?

BONUS 24H

Dołącz do prgramów do północy do 26.05. a otrzymasz bonu. Dostęp do kursu MAMY CZAS. Zyskaj nawet 2h dziennie!

Dołączając do Akademii MBA otrzymujesz bonusy o wartości ponad 3500 zł!

Wykorzystają swoją szansę i dołącz do programu.
CZY MOGĘ SKORZYSTAĆ Z RAT?
Inwestycja w siebie jest zawsze dobrą i wartościową inwestycją. Zależy mi na tym, aby Ci to umożliwić. Podzielę kwotę na raty. Zobaczysz, jak bardzo szybko Ci się zwróci ta inwestycja!
System rat:
Wpłacasz pierwszą ratę wpisując w koszyku w sklepie kod: RATY (Mamy Biznes) lub RATYMBA (Akademia MBA).

Pierwsza rata to: 1000 zł (Akademia MBA)) 500 zł (Mamy Biznes).

Kolejne raty są po 500 zł.
Akademia MBA to 12 rat.
Program Mamy Biznes to 3 raty.
Bonus za płatność z góry!
Zapłać z góry za Akademię MBA a otrzymasz dodatkowo 1 konsultację biznesową, 60-minutową do wykorzystania do 30.06.2024r.
Czy wystawiam faktury?

Oczywiście. Podaj dane podczas zakupów. Fakturę otrzymasz emailem.

Masz pytania?
  • Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat kursu
  • Jeśli zastanawiasz się, czy ten kurs pomoże Ci spełniać Twoje biznesowe marzenia
  • Jeśli wahasz się czy wybrać ten kurs czy indywidulane konsultacje

Napisz na kontakt@mymamymoc.pl lub użyj formularza kontaktowego w zakładce Kontakt.

Nie odkładaj siebie na później. Odkryj swoją moc, spełniaj się i zarabiaj!

Szansa jest na wyciągnięcie ręki.
Decyzja należy do Ciebie!
Kilka słów o mnie i o tym, dlaczego możesz mi zaufać
Przedsiębiorczyni z misją społeczną, mentorka i trenerka biznesu, strateg skutecznej sprzedaży.

Jej własna odpowiedź „nie wiem” i wielu innych mam na pytanie „co dalej”, zainspirowała ją do stworzenia edukacyjno-społecznego projektu “My Mamy Moc”. Poprzez który, wspiera kobiety w znajdowaniu dochodowych pomysłów na siebie i zamienianiu je w biznes z misją.

Dzięki swojemu kilkunastoletniemu doświadczeniu w sprzedaży potrafi zauważać niebanalne możliwości monetyzowania kobiecych pomysłów na siebie.

Głęboko wierzy w to, że my kobiety mamy moc do realizacji pełni swojego potencjału.

Lingwistka, starteg sprzedaży, ternerka biznesu, certyfikowana praktyk komunikacji transfomującej, mentorka (w trakcie międzynarodowej certyfikacji VCC).

Prywatnie mama ambitnych i odważnych małych kobiet.
W czym Ci pomogę?
Opinie o współpracy i programach

Polecam z całego serca! Właśnie zakończyłam program Mama z Potencjałem i powiem szczerze, że udało mi się odkryć swój pomysł na biznes, który gdzieś głęboko w mnie leżał ale nie potrafiłam, bądź nie miałam odwagi go z siebie wydobyć. Teraz wszystko się zmieniło dzięki programowi Anety 🫶 Z resztą nie tylko u mnie. Dziewczyny z którymi byłam na kursie również odkryły swoje moce i pomysły na siebie. Zawsze i wszędzie będę podkreślała i mówiła od czego to się u mnie zaczęło. Znalazłam swój kierunek, który mi się podoba, ścieżkę, którą mam podążać. Jakbym zobaczyła latarnię na morzu. Wierzę, że to dopiero mój początek 🙂 A to efekt tego kursu www.mamawporzadku.pl Dziękuję Aneta!

Magdalena Szczudrawa

Chciałam nabrać motywacji, w końcu ruszyć się z miejsca, sprawdzić czy z moimi możliwościami jest szansa poprowadzenia własnej firmy, czy warto rezygnować ze stabilnego etatu. Ćwiczenia z programu zmusiły mnie do głębszego zastanowienia się nad swoimi talentami. Na co dzień nie ma na to czasu! Umocniły mnie w przekonaniu, że pomysł, jaki we mnie siedzi od kilku lat jest realny, jest na wyciągnięcie ręki, a moje talenty będą ich fundamentem. Najbardziej zaskoczył mnie trening mentalny. Wcześniej w myślach nie dopuszczałam, że “jakaś” medytacja jest w stanie mi w czymkolwiek pomóc, a okazało się, że już pierwsza próba pokazała mi możliwość wizualizacji z innej perspektywy lotu ptaka/innego wymiaru – siebie w przyszłości, siebie spełniającej marzenia. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność. Jesteś niesamowicie przyjazną osobą, potrafisz motywować, świecąc swoim własnym przykładem, że się da i można. Poleciłabym ten program każdej kobiecie, która chciałaby prowadzić swój własny biznes, jednak nie ma konkretnego pomysłu, nie wie jak określić swój potencjał, nie zna swoich mocnych stron. Też takiej, która nie wie, czego chce od życia (pod kątem zawodowym). To była dobra inwestycja! Moim pomysłem na biznes jest cukiernia.

Natalia Rewers

Moim celem było odkryć swój potencjał, poznać siebie, swoje możliwości. Cel zrealizowany w 100%. Zestaw pytań dotyczący kompetencji, talentów i mocnych stron to super narzędzia. Dodatkowo koło życia było dla mnie pomocne w holistycznym spojrzeniu na siebie, na to jak braki wpływają na wszystkie części mojego życia. Poczułam swoją misję i jestem w stanie jasno ją określić, a to wszystko dzięki Tobie Aneto! Rzeczowo, na temat, bez obciążających zbędnych informacji. Ostatnio zauważyłam, że w necie jest tak dużo przytłaczającej treści a jak posłuchałam ciebie to poczułam, że to jest spójne z moimi wartościami. Podajesz dobro, zaangażowanie, tą całą wspaniałą moc swojej wiedzy i doświadczenia. Dziękuję Ci za pomoc w niemarnowaniu czasu. Sama szukam, sprawdzam i analizuję, ale ten warsztat pomógł mi ruszyć z miejsca i zaufać swojemu wnętrzu-mojej intuicji, którą często odstawiałam na półkę. Zaczynam działać jako edukatorka i ekspertka do spraw wysokowrażliwości. Dziękuję za tą dobrą moc Aneto!

Magdalena Górska-Kamińska

Choć jestem osobą bardziej techniczną i nastawioną na plan i jego realizację, a strategię swojego biznesu spisywałam i częściowo realizowałam już wielokrotnie, najbardziej wartościowym Modułem dla mnie był Moduł Mindset. Weryfikacja podejścia i praca nad wdzięcznością i (ku mojemu zaskoczeniu) afirmacje myślę, że miały duży wpływ na to, by znów zacząć ciepło myśleć o tym, co jest biznesowo bliskie mojemu sercu. Startowałam w kursie z pozycji kogoś, kto już kiedyś podjął jakieś działania, by rozpocząć własny biznes online, dlatego techniki z Modułu 4 (weryfikacja pomysłu) były mi dobrze znane. Równocześnie myślę, że kurs to dobra inwestycja dla osób takich jak ja, bo daje pozytywnego motywacyjnego “kopa w d.” 🙂 Kończę go z przeświadczeniem, że warto zawalczyć o siebie – metodą małych kroków. Zyskałam dodatkową motywację, odrobinę pozytywnego ducha i nowy punkt spojrzenia na swoje działania w www.manufakturatresci.pl

Aleksandra Sętorek

Brałam udział w spotkaniach mastermind prowadzonych przez Anetę. Spotkania były bardzo intensywne i konkretne. Dzięki nim poukładałam sobie w głowie realizację mojego pomysłu na własny biznes. Otrzymałam mnóstwo praktycznych wskazówek, rad, inspiracji oraz motywacji od Anety i innych uczestniczek. Spotkania mastermind dały mi bardzo dużo wartościowej i pożytecznej wiedzy.

Anita Sitkiewicz

I to faktycznie jest dla mnie fundament. W sedno! Rozbraja mnie zupełnie podejście, że biznesu zaczynamy szukać ‘w sobie’, żeby zatrzymać się, zajrzeć… określić wartości… to w ogóle eksploduje w głowie i tak bardzo jest potrzebne. Dla mnie odkrywcze, żeby nie od tej strony… I to jest piękny początek do nowego, innego… nawet nie tylko biznesu, ale życia w ogóle. A fragment z tym towarzyszem życiowym, że to ja dla siebie… Fantastyczne! Gratuluje. Czysta przyjemność Cię słuchać.

Monika Miki

Dziękuję za moc praktycznych wskazówek i porad, za uśmiech, rozmowy i uporządkowanie moich myśli. My mamy, mamy moc.

Ola Kaczmarek

Z całego serca polecam Program Anety. Zawiera on mnóstwo użytecznych i pomocnych ćwiczeń. W trakcie ich wykonywania wiele dowiedziałam się o sobie. Program otworzył mi oczy na wiele spraw i całkowicie zmienił moje nastawienie. W trakcie przerabiania Programu odkryłam moją wewnętrzną motywację a przede wszystkim odkryłam pomysł na własny biznes, który wynika z mojej pasji. Program uświadomił mi, że mogę osiągnąć wszystko co zapragnę ponieważ wszystko zależy od mojego nastawienia i właściwej perspektywy a ograniczenia tkwią tylko i wyłącznie w mojej głowie.

Anita Sitkiewicz

W tej małej filigranowej dziewczynce jaką jest Anetka jest mnóstwo ciepła, uśmiechu i pogody, ale również merytoryki, dyscypliny i konsekwencji.

Marzena Ilnicka

© 2023 My Mamy Moc  | Regulamin | Polityka prywatności