loader image
Uwolnij swój potencjał i stwórz plan na dochodowy biznes w 4 tygodnie!
Mamy Biznes - program mentoringowy


Jak wydobyć swój potencjał i znaleźć pomysł na siebie, który przyniesie satysfakcję i pieniądze?

Jeśli wracasz do pracy po przerwie i nie do końca wiesz, “co dalej”, to jesteś we właściwym miejscu. Jeśli jesteś ambitną kobietą, która pragnie spełnienia, elastyczności w pracy, kreatywnych działań i efektów finansowych, ale brakuje Ci dobrego pomysłu na biznes.
Jeśli pracujesz na etacie i pragniesz zmiany, tylko nie wiesz od czego zacząć. Może coś chodzi Ci po głowie, ale nie wiesz jak zweryfikować, czy na tym zarobisz?

Odpowiedzią jest program mentorski online MAMY BIZNES, który prowadzi Cię za rękę, jak znaleźć pomysł, który będziesz monetyzować.

To sprawdzone narzędzie i autorski proces holistycznego wydobywania potencjału metodą 4M. W programie poza materiałami online jest wsparcie mentorskie, aby zapewnić Ci maksimum wsparcia i poczucia bezpieczeństwa oraz gwarancję efektu. MAMY BIZNES to kompleksowy program – od pomysłu do biznesu. Dzięki projektowemu podejściu zweryfikujesz pomysł, opracujesz możliwości monetyzacji oraz zbudujesz strategię rozwoju i plan działania dla swojego biznesu.

Mądrze wykorzystaj SZANSĘ przed którą stoisz. Bo ona nada sens Twoim działaniom.

Wreszcie poczujesz, że jesteś w dobrym miejscu i we właściwym czasie, a na pytanie "co dalej", z błyskiem w oku i lekkością na sercu odpowiesz "już naprawdę wiem, co chcę robić w życiu".
Twój biznesowy pomysł czeka na Ciebie.
Co zyskujesz dzięki programowi?

Dołączając do czerwcowej edycji Programu Mamy Biznes otrzymasz wyjątkowe bonusy o wartości 750 zł, o których przeczytasz poniżej. Nabór trwa tylko do 5.06.2023r. 
Wykorzystają swoją szansę i dołącz do programu.

Czy jesteś gotowa na ten program? Tak, jeśli:
Gdzie odbywa się kurs?

Otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej, do której emailem otrzymasz unikalny login i hasło od razu po dokonaniu płatności. Materiały video i PDF będą dostępne na platformie. Dołączasz także do prywatnej grupy na FB, gdzie motywuję i wspieram kursantki mentoringowo i korzystasz z sesji na żywo na Zoomie.

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z 4 modułów z jasno wyznaczonymi celami. W każdym znajdziesz
wskazówki w formie video oraz zadania, które wykonujesz w zeszycie ćwiczeń w PDF DZIENNIK MOCY). Program oparty jest na autorskim procesie holistycznego odkrywania potencjału metodą 4M. Na żywo spotykamy się 5 razy, w tym na na Zoomie (pytania i odpowiedzi) oraz bonusowej indywidulanej konsultacji biznesowej (30-minutowej).

EDYCJA: trwa w czerwcu 2023 + 2 tygodnie extra mentoringu w grupie na FB, czyli do 13.07.2023r.

Moduł 1 (MINDSET) CEL 1: wypracowanie odpowiedniego nastawienia do siebie i zmiany. W tej części poznajesz siebie, dowiadujesz się, co siedzi w Twojej głowie i poznajesz techniki, jakie ukierunkowują mindset na umiejętne dostrzeganie możliwości rozwoju i sukces. Zbudujesz gotowość do zmiany.

Moduł 2 (MOC) – CEL 2: odkrycie wewnętrznych zasobów, które determinują Twoje wybory i są Twoją unikalną mocą. Dzięki kompleksowemu zestawowi zadań zdefiniujesz swój potencjał i wzmocnisz poczucie własnej wartości. Znajdziesz pomysł.

Moduł 3 (trening MENTALNY) – CEL: wydobycie drzemiącego potencjału i możliwości rozwoju. Trening mentalny, dzięki któremu wybierzesz pomysł na siebie w zgodzie z własnymi pragnieniami i zyskasz motywację do działania. Sklaryfikujesz pomysł.

Moduł 4 (MAPA pomysłu) – CEL: wyznaczenie jasnego biznesowego celu i stworzenie planu działania. Pracujesz projektowo nad pomysłem: weryfikujesz,  opracowujesz kamienie milowe, tworzysz strategię realizacji celu. Przygotujesz się też na potencjalne wyzwania i otrzymasz wspierające wskazówki, jak realizować swój plan i cieszyć się sukcesami.

EXTRA: karta pracy JOB-WISE pomoże Ci upewnić się, czy jesteś gotowa na biznesowy start. Porównasz co jest Ci bliskie: etat, firma, biznes online czy freelancing. Weryfikujesz pomysł i kończysz konkretnym planem działania ze wstępną ofertą w swoim biznesie.

BONUS: Konsultacja biznesowa ma na celu weryfikację Twojego pomysłu pod kątem sprzedażowym i wsparcie w procesie budowania własnego biznesu (w sieci).  

Jak długo zajmie mi skończenie kursu?

Jako mama małych dzieci wiem, że czas jest dla nas dobrem deficytowym. Zaprojektowałam program tak, żebyś czuła motywację do działania, ale i miała przestrzeń na przemyślenia.  Zadania są przygotowane do samodzielnej pracy i wymagają Twojego zaangażowania. Dostosuj tempo i swoją aktywność do własnych możliwości.

Widzimy się na żywo 21.06 i 28.06 o godz. 16:30.

Jak długi jest dostęp do materiałów?

Dostęp do kursu jest bezterminowy, abyś mogła wracać do ćwiczeń, kiedy Twoja sytuacja życiowa się zmieni i będziesz na nowo chciała zaprojektować swoje życie.

Co znajdziesz w kursie
Video szkolenia

w których dzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem, jak odkryć swoją unikalną moc i znaleźć pomysł na siebie w zgodzie ze swoim potencjałem, pragnieniami i aktualnymi potrzebami.

Praktyczne zadania

które zmuszą Cię do refleksji nad Twoimi zasobami i możliwościami, uświadomią Ci ograniczające Cię przekonania i pozwolą Ci odkryć Twoje wartości, kompetencje i mocne strony. Pracujesz z Dziennikiem Mocy - materiały w PDF.

Angażujące warsztaty

procesów mentalnych, które przybliżą Cię do nowej wizji Ciebie i pokażą Ci jak zbudować odpowiednie nastawienie do zmian i celu.

Gotowe rozwiązania

jak przekuć pomysł na siebie w konkretny biznesowy cel oraz jakie kroki podjąć w drodze do realizacji tego planu.

Cenne wskazówki

które budują pewność siebie, motywują do działania i ponad wszystko determinują powodzenie Twojej nowej wizji siebie.

Bonusy:

Grupa do komunikacji,  gdzie otrzymasz mentorskie wsparcie, motywację do działania i informacje o sesji pytań i odpowiedzi Q&A (o wartość 147zł).

Z każdą uczestniczką omawiam rezultaty kursu, weryfikujemy pomysł biznesowo i wyznaczamy dalsze etapy działania. Indywidualna konsultacja biznesowa odbywa się online, a dogodny termin spotkania ustalamy wspólnie.  

W tej edycji programu otrzymujesz dostęp do autorskiego nagrania video o 10 krokach, niezbędnych do wystartowania w własnym biznesem. Wskazówki dotyczą pierwszego biznesu online lub biznesu wykorzystującego media społecznościowe do promocji i budowania marki oraz skutecznej sprzedaży w sieci.  *wyłącznie dla dołączających w czerwcu 2023r.

Dlaczego dostęp do dedykowanej grupy na FB ma ogromną wartość?

Grupa jest nie tylko metoringowym wsparciem.  Jest inspiracją oraz znakomitym miejscem wymiany informacji i kontaktów biznesowych. Nikt tak dobrze Cię nie zrozumie, jak druga kobieta, stojąca przed podobnymi wyzwaniami. Co więcej, dzięki temu, że w każdej z Was drzemie zupełnie inny potencjał, możesz oferować i uzyskać pomoc w obszarach, w których tego wzajemnie potrzebujecie. Dołączasz do grona wspaniałych, mądrych i świadomych Kobiet Mocy. Czy to nie jest piękne i MOCne wsparcie?

Zobacz kurs: Powitanie w Programie Mamy Biznes. 
Opinie o programie

Polecam z całego serca! Właśnie zakończyłam program Mama z Potencjałem i powiem szczerze, że udało mi się odkryć swój pomysł na biznes, który gdzieś głęboko w mnie leżał ale nie potrafiłam, bądź nie miałam odwagi go z siebie wydobyć. Teraz wszystko się zmieniło dzięki programowi Anety 🫶 Z resztą nie tylko u mnie. Dziewczyny z którymi byłam na kursie również odkryły swoje moce i pomysły na siebie. Zawsze i wszędzie będę podkreślała i mówiła od czego to się u mnie zaczęło. Znalazłam swój kierunek, który mi się podoba, ścieżkę, którą mam podążać. Jakbym zobaczyła latarnię na morzu. Wierzę, że to dopiero mój początek 🙂 A to efekt tego kursu www.mamawporzadku.pl Dziękuję Aneta!

Magdalena Szczudrawa

Chciałam nabrać motywacji, w końcu ruszyć się z miejsca, sprawdzić czy z moimi możliwościami jest szansa poprowadzenia własnej firmy, czy warto rezygnować ze stabilnego etatu. Ćwiczenia z programu zmusiły mnie do głębszego zastanowienia się nad swoimi talentami. Na co dzień nie ma na to czasu! Umocniły mnie w przekonaniu, że pomysł, jaki we mnie siedzi od kilku lat jest realny, jest na wyciągnięcie ręki, a moje talenty będą ich fundamentem. Najbardziej zaskoczył mnie trening mentalny. Wcześniej w myślach nie dopuszczałam, że “jakaś” medytacja jest w stanie mi w czymkolwiek pomóc, a okazało się, że już pierwsza próba pokazała mi możliwość wizualizacji z innej perspektywy lotu ptaka/innego wymiaru – siebie w przyszłości, siebie spełniającej marzenia. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność. Jesteś niesamowicie przyjazną osobą, potrafisz motywować, świecąc swoim własnym przykładem, że się da i można. Poleciłabym ten program każdej kobiecie, która chciałaby prowadzić swój własny biznes, jednak nie ma konkretnego pomysłu, nie wie jak określić swój potencjał, nie zna swoich mocnych stron. Też takiej, która nie wie, czego chce od życia (pod kątem zawodowym). To była dobra inwestycja! Moim pomysłem na biznes jest cukiernia.

Natalia Rewers

Moim celem było odkryć swój potencjał, poznać siebie, swoje możliwości. Cel zrealizowany w 100%. Zestaw pytań dotyczący kompetencji, talentów i mocnych stron to super narzędzia. Dodatkowo koło życia było dla mnie pomocne w holistycznym spojrzeniu na siebie, na to jak braki wpływają na wszystkie części mojego życia. Poczułam swoją misję i jestem w stanie jasno ją określić, a to wszystko dzięki Tobie Aneto! Rzeczowo, na temat, bez obciążających zbędnych informacji. Ostatnio zauważyłam, że w necie jest tak dużo przytłaczającej treści a jak posłuchałam ciebie to poczułam, że to jest spójne z moimi wartościami. Podajesz dobro, zaangażowanie, tą całą wspaniałą moc swojej wiedzy i doświadczenia. Dziękuję Ci za pomoc w niemarnowaniu czasu. Sama szukam, sprawdzam i analizuję, ale ten warsztat pomógł mi ruszyć z miejsca i zaufać swojemu wnętrzu-mojej intuicji, którą często odstawiałam na półkę. Zaczynam działać jako edukatorka i ekspertka do spraw wysokowrażliwości. Dziękuję za tą dobrą moc Aneto!

Magdalena Górska-Kamińska

Choć jestem osobą bardziej techniczną i nastawioną na plan i jego realizację, a strategię swojego biznesu spisywałam i częściowo realizowałam już wielokrotnie, najbardziej wartościowym Modułem dla mnie był Moduł Mindset. Weryfikacja podejścia i praca nad wdzięcznością i (ku mojemu zaskoczeniu) afirmacje myślę, że miały duży wpływ na to, by znów zacząć ciepło myśleć o tym, co jest biznesowo bliskie mojemu sercu. Startowałam w kursie z pozycji kogoś, kto już kiedyś podjął jakieś działania, by rozpocząć własny biznes online, dlatego techniki z Modułu 4 (weryfikacja pomysłu) były mi dobrze znane. Równocześnie myślę, że kurs to dobra inwestycja dla osób takich jak ja, bo daje pozytywnego motywacyjnego “kopa w d.” 🙂 Kończę go z przeświadczeniem, że warto zawalczyć o siebie – metodą małych kroków. Zyskałam dodatkową motywację, odrobinę pozytywnego ducha i nowy punkt spojrzenia na swoje działania w www.manufakturatresci.pl

Aleksandra Sętorek
Ile zapłacę za udział w programie?

Skład pakietu kursowego to:

 
  • program online Mamy Biznes – uwolnij swój potencjał i stwórz dochodowy pomysł na biznes w 4 tygodnie! bezterminowy dostęp do materiałów na platformie.
  • Dziennik Mocy – 84-stronnicowy zeszyt ćwiczeń w formie PDF, który jest dziennikiem autorefleksji, inspiracji, celów. Szybko się przekonasz, że jest fantastyczną cząstką Ciebie. 
  • dostęp do zamkniętej grupy Kursantek na Facebooku, w której otrzymasz motywację i wsparcie trenerki przez 4 tygodnie.  Będziesz rozwijać się i swój biznes poprzez networking z innymi uczestniczkami, ponieważ grupa pozostaje przez pół roku aktywna. 
  • 2 x praktyczna sesja QA (pytań i odpowiedzi) o wartości 147 zł  każda, dzięki którym możesz uzyskać szybko konkretna podpowiedź. 
  • 30-minutowa indywidualna konsultacja biznesowa* o wartości 350 zł, na której omawiamy rezultaty kursu i dalsze etapy działania.
  • dostęp do Masterclass: Biznes Start! – 10 praktycznych kroków i narzędzi dla pierwszego biznesu (online)* o wartości 397 zł, który pomoże Ci wystartować z Twoim pomysłem na biznes. 
  • *wyłącznie dla kursantek dołączających w czerwcu 2023r.
Udział w programie z indywidulanym wsparciem mentorki i wszystkie powyższe bonusy w wyjątkowej ofercie czerwcowej:
1 497 PLN zamiast 3029 PLN !!!

Podziękuj sobie za ten krok, który robisz! Zmiana jaką odczujesz po zaledwie miesiącu będzie przełomem w Twoim życiu i wyposaży Cię w potężne narzędzie do zarabiania z uśmiechem na twarzy.

Czy mogę zapłacić na raty?

Oczywiście. Aby zapłacić w trzech ratach po 500 zł wpisz w koszyku w polu kuponu kod: RATY

Umowę ratalną otrzymasz na email, po ustaleniu danych. 

Czy wystawiam faktury?

Oczywiście. Podaj dane podczas zakupów. Fakturę otrzymasz emailem. 

Masz pytania?

 

  • Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat kursu
  • Jeśli zastanawiasz się, czy ten kurs pomoże Ci spełniać Twoje biznesowe marzenia 
  • Jeśli wahasz się czy wybrać ten kurs czy indywidulane konsultacje

Napisz na kontakt@mymamymoc.pl lub użyj formularza kontaktowego w zakładce Kontakt.

Odkryj swoją moc, spełniaj się i zarabiaj!

Szansa jest na wyciągnięcie ręki!
Kilka słów o mnie i o tym, dlaczego osiągniesz swój biznesowy cel

Mama dwóch córek i szczęśliwa żona. Jestem lingwistką, która na co dzień aktywnie pracuję w sprzedaży i trenerka biznesu. 

Od zawsze jestem kobietą niezależną. Mierzę wysoko i spełniam marzenia.  Jednak, kiedy po urlopie macierzyńskim wracałam do aktywności zawodowej, szukałam odpowiedzi na pytanie “co dalej”. Moja odpowiedź brzmiała “nie wiem”. Z głębi duszy słyszałam jednak szept, “to Twój czas na biznes”. Pragnęłam doświadczać macierzyństwa, czuć zawodowe spełnienie i pozostawać niezależną finansowo. Dochodowy pomysł na siebie był rozwiązaniem. 

Słowa “nie wiem” towarzyszą większości kobiet w obliczu zawodowej zmiany lub powrotu do aktywności po dłużej przerwie. Ta odpowiedź motywuje mnie i wrosła w moją misję. Pragnę, aby kobiety holistycznie odkrywały pełnię swojego potencjału i go monetyzowały. Dlatego wspieram w znajdowaniu pomysłu na biznes i strategicznym działaniu na drodze do sukcesu. 

Jestem doskonałym przykładem, że możliwe jest łączenie macierzyństwa z rozwojem kariery, pracy na etacie z własnym biznesem, codzienności z realizacją marzeń. Na wszystko znajdzie się przestrzeń, kiedy zdefiniujesz swoje pragnienia i odkryjesz, że masz wystarczające zasoby, żeby tego dokonać. 

W czym Ci pomogę?

Pomagam w holistycznym odkrywaniu swojego potencjału, zdefiniowaniu biznesowego pomysłu na siebie i strategicznych działaniach, na drodze do zawodowego spełnienia i niezależności finansowej.  Jako starteg sprzedaży i mentorka biznesu online, działam w myśl motta: od pomysłu do sprzedaży!

Pracuj ze mną, a przekonasz się, że nie ma rzeczy niemożliwych!

© 2023 My Mamy Moc  | Regulamin | Polityka prywatności