loader image
Logistyka Mamy.
MOC zaplanowanego dnia.
Planuj i działaj produktywnie.
Znajdź czas dla siebie!

Kurs online - Logistyka Mamy. MOC zaplanowanego dnia.

Poznaj moją autorską metodę planowania i organizacji, kiedy jesteś ambitną mamą – Logistyka Mamy. MOC zaplanowanego dnia. Planowanie oraz zarządzanie sobą i zadaniami w czasie stanie się wreszcie proste, a Ty znajdziesz czas dla siebie i czas na wszystko, co ważne.
Czego nauczysz się na kursie?
Zacznij skutecznie planować swoje dni, odzyskaj czas i przeznacz go, na to, co ma naprawdę znaczenie. Poznaj moją autorską metodę planowania i dzięki kursowi "Logistyka Mamy" naucz się świadomie zarządzać czasem.
Odtwórz wideo
Czy ten kurs jest dla Ciebie i sprawi różnicę w Twoim życiu?
Tak, jeśli:
Gdzie odbywa się kurs?

Na internetowej platformie edukacyjnej MMM, do której otrzymasz unikalny login i hasło.

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z pięciu modułów.
Moduł 1 – CEL: Po co Mamie grafik dnia i od czego zacząć efektywne planowanie dni? Podstawy dobrego planowania.
Moduł 2 – CEL: Jak skutecznie zaplanować dzień, kiedy jesteś zabieganą Mamą? Narzędzia i techniki.
Moduł 3 – CEL: Planowanie w praktyce w 3 krokach. Część warsztatowa.
Moduł 4 – CEL: Co zrobić, kiedy nie wyrabiasz się z zaplanowanymi zadaniami? Techniki i strategie.
Moduł 5 – CEL:
Jak znaleźć czas dla siebie i na wszystko, co ważne w twoim grafiku Mamy. Wskazówki mocy.

Dlaczego kurs jest podzielony na moduły?

Jako mama małych dzieci wiem, że czas jest dla nas dobrem deficytowym. Jest 15 krótkich nagrań video, a każde trwa od kilku do kilkunastu minut, łącznie 1,5 godziny. Ponieważ kurs składa się z części teoretycznej i warsztatowej, dolicz drugie tyle na naukę planowania i układania swojego grafiku. Zadania są przygotowane do samodzielnej pracy i wymagają Twojego zaangażowania. Dostosuj aktywność do swoich możliwości. 

Jak długi jest dostęp do materiałów?

Dostęp do kursu jest bezterminowy.

Co znajdziesz w kursie
Video szkolenia

w 15 krótkich nagraniach dzielę się wiedzą i doświadczeniem dotyczącym zarządzania czasem i zadaniami, zdobytym w roli managera projektów i przedsiębiorczyni. Masz pewność, że 1,5 godziny teorii zastępuje dziesiątki przeczytanych książek i jest wzbogacona o praktyczne rozwiązania do wyzwań, z jakimi musi mierzyć się mama małych dzieci.

Praktyczne zadania

zmuszam Cię do refleksji i wyciągania wniosków. Zadanie jest realne i krok po kroku uczę, jak wykorzystać maksymalnie czas, jakich technik użyć i jakie strategie przyjąć. Angażuję Cię, bo tylko w ten sposób nauczysz się skutecznie zarządzać czasem. Dzięki takiemu podejściu, zyskujesz praktyczne umiejętności, które wykorzystasz w domu i w pracy.

Angażujące warsztaty

wspólnie planujemy Twój grafik tygodniowy i tworzymy indywidulany plan dnia. Po kursie masz przećwiczone techniki planowania i przygotowany harmonogram zadań.

Gotowe rozwiązania

pokazuję wiele strategii i technik pomocnych w zarządzaniu sobą i zadaniami w czasie. Najlepsze sposoby organizacji, które będą Ci bliskie, od razu możesz wdrożyć w swoim życiu.

Cenne wskazówki

poznajesz mój autorski proces planowania i unikalną metodę układania grafiku - Logistyka Mamy, które na co dzień wykorzystuję z wielkim powodzeniem planując swoje liczne zadania w domu, w pracy, w projektach.

Kilka słów o mnie i o tym, dlaczego warto mi zaufać

Mama dwóch córek i szczęśliwa żona. Specjalizuję się w holistycznym odkrywaniu potencjału i pomagam znaleźć dobry pomysł na siebie. Jestem trenerką biznesu i mentorką produktywnego działania. Uczę, jak realizować cele z sukcesem.

Kiedy rozmawiam z Mamami, jakie mają zawodowe plany i większość odpowiada jak mantra, “nie wiem”. Ta odpowiedź zmotywowała mnie do założenia My Mamy Moc. Moją misją jest wspieranie mam w procesie znajdowania pomysłu na siebie, rozwijania go i osiągania swoich własnych sukcesów.

Pokazuję, że możliwe jest łączenie macierzyństwa z rozwojem kariery, pracy na etacie z własnym biznesem, codzienności z realizacją marzeń. Na wszystko znajdzie się przestrzeń, kiedy zdefiniujesz swoje pragnienia i odkryjesz, że masz wystarczające zasoby, żeby tego dokonać konsekwentnie działając.

W czym Ci pomogę?

Pomagam młodym mamom w holistycznym odkrywaniu swojego potencjału i znajdowaniu pomysłu na siebie, który przyniesie poczucie zawodowego spełnienia i satysfakcję finansową. Wyznaczamy konkretny cel i opracowujemy strategię realizacji pomysłu, abyś dokładnie wiedziała dokąd zmierzasz i osiągnęła swoje cele. 

Pracuj ze mną, a przekonasz się, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Koszt kursu:
Logistyka Mamy. MOC zaplanowanego dnia.

Zacznij skutecznie planować swoje dni, odzyskaj czas i przeznacz go, na to co ma naprawdę znaczenie. Znajdź czas dla siebie i na wszystko, co ważne!

Skład pakietu kursowego to:

  • 5-modułowy kurs online – Logistyka Mamy. MOC zaplanowanego dnia. 
  • bezterminowy dostęp do materiałów kursowych do ponownego wykorzystania 
  • autorska metoda planowania i zarządzania czasem i praktyczny warsztat, dzięki którym nauczysz się skutecznie planować i zarządzać czasem 
  • EXTRA BONUS: autorskie szablony: plan dnia i grafik tygodnia

Inwestując w swoje umiejętności planowania i zarządzania czasem oraz zadaniami, zyskujesz większy spokój i poczucie sprawczości i najważniejsze, nauczysz się planować czas dla siebie. Twoje życie nabierze innego smaku, a pojęcie czas znaczenia!

Cena standardowa kursu to 297 zł!
Kup za 57zł tylko 19.09!
Czy wystawiam faktury?

Oczywiście. Skontaktuj się przez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt lub napisz na kontakt@mymamymoc.pl

Masz pytania?

Skontaktuj się przez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt lub napisz na kontakt@mymamymoc.pl

Nie zapomnij odebrać swojego kodu rabatowego dla
Sprzedaż w cenie promocyjnej tylko do 11 września 2022r.
odbierz swój rabat
KUP KURS W PROMocyjnej cenie

Odbierz swój rabat!

Regulamin promocji:
  1. Tylko osoby posiadające kod zniżkowy mogą zakupić kurs w cenie promocyjnej.
  2. Kod jest ważny do 17 września 2022 r., a otrzymasz go na wskazany przy zapisie na listę oferty promocyjnej adres email.
  3. W dniu uruchomienia sprzedaży otrzymasz e-mail z przypomnieniem o możliwości zakupu kursu ze zniżką.
  4. Rejestracja jest jednoznaczna z zapisem do newslettera, dzięki któremu raz na tydzień wyślę Ci inspirującą do działania wiadomość lub podzielę się rozwojową ciekawostką.

Do zobaczenia!

© 2022 My Mamy Moc  | Regulamin | Polityka prywatności