loader image
Bezpłatny 5-tyg. program

Obierz kurs na Sprzedaż
i zamień korporację
na własny Biznes.

Dlaczego ten program zmienia Twój biznes?
Nawet, gdy jeszcze go nie masz...

W czym tkwi trudność?
Spójrzmy prawdzie w oczy...

Boisz się postawić wszystko na jedną kartę! I słusznie...

Stabilny, zyskowny i poukładany biznes wymaga przygotowania.

Nie raz już słyszałaś wskazówki jak buduje się 100K+ biznes?

Jak w takim razie budować strategicznie i efektywnie dochodowy biznes?
Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej: “biznes buduje się z głową i z odwagą.”
Co to oznacza?

Czy kiedykolwiek słyszałaś - "zacznij biznes od końca"?

Czy wystarczy mieć cel finansowy i realizować strategię?

Co trzeba zrobić, aby biznes był dochodowy?

Zgadnij, co jest największym wyzwaniem przedsiębiorczyń?

Powtarzalnie i nieustająco – “głowa”. A dokładniej, lęki i blokady, które siedzą w umyśle i emocjach i sabotują sukces w sprzedaży, a więc i w biznesie. 

Pomogę Ci zrobić pierwszy krok i pokażę Ci w jaki sposób zbudować odpowiedni mindset w kluczowych obszarach, który wpływa na efekty sprzedażowe.

Zbuduj odwagę i pewność siebie w sprzedaży, co umożliwi Ci stworzenie dochodowego 6-cyfrowego biznesu.

“Obierz kurs na Sprzedaż i odejdź z etatu do własnego Biznesu.” 

BEZPŁATNY 5-TYGODNIOWY PROGRAM
Obierz kurs na Sprzedaż i odejdź z etatu do własnego Biznesu.

Zapraszam do programu, który jest procesem:

Program pozwala na zmianę mindsetu, dzięki czemu sprzedaż staje się wartościowa i umożliwia klientowi zakup z radością, a Tobie przynosi efekt finansowy.

Dlaczego udostępniam ten program bezpłatnie?

Głęboko wierzę w to, że my, kobiety, mamy ogrom potencjału, którego moc mądrze wykorzystana w biznesie stanowi unikalny wyróżnik na rynku. Jako mentorka i strateg sprzedaży stwierdzam, że bez mindsetu nie ma dochodowego biznesu. Moją misją w ramach inicjatywy My Mamy Moc jest dotarcie do jak największej grupy kobiet, które planują 6-cyfrowy biznes z zachowaniem przestrzeni dla rodziny i siebie. Program “Obierz kurs na Sprzedaż” pozwala fundamentalnie wpłynąć na kształt Twojego obecnego lub przyszłego biznesu. 

Jak wygląda program?

PROGRAM “OBIERZ KURS A SPRZEDAŻ TO 5-TYGODNIOWY PROCES”. 

Prowadzę Cię przez odkrywanie Twoich przekonań i lęków odnośnie fundamentalnych aspektów wpływających na Twoją skuteczność w biznesie i satysfakcję w sprzedaży, i to dla obu stron – Ciebie i Klienta. Skoncentrujesz się na swoich podprogowych programach i dzięki temu kolejne biznesowe działania przyjdą Ci szybciej i łatwiej. 

Nie ma to znaczenia, czy dopiero o nim myślisz, albo w nim raczkujesz, czy też właśnie jesteś na etapie poszukiwania sposobu, który pozwoli na dalszy rozwój Twojego biznesu. Wychodzę do Ciebie z przesłaniem: 

“Sprzedaż jest naturalna, a ja pokażę Ci, jak skutecznie, z lekkością i radością sprzedawać we własnym biznesie.”

W cotygodniowych wiadomościach przez 5 tygodni przyjrzysz się sobie i aspektom wpływającym na skuteczność i satysfakcję w sprzedaży, i to dla obu stron – Ciebie i Klienta. Pierwszą wiadomość otrzymasz po dołączeniu do programu.

Wszak wiedza jest złotem, ale samo złoto wartości w sobie nie ma, jeśli nie wprowadzisz go w obieg. Aby proces był efektywny, wykonuj zadania. Tylko dzięki zaangażowaniu wzmocnisz wiarę we własne możliwości do osiągania 6-cyfrowych dochodów w biznesie, przez który będziesz jednocześnie mogła realizować własnego potencjał dokładnie tak, jak tego chcesz.

Sprawdź opinie uczestniczek moich szkoleń

3 dni sprawiły, że inaczej patrzę na wiele kwestii dotyczących moich pomysłów na biznes ale również na siebie. Odkryłam swoją motywację (… że wcale nie są nią pieniądze). Dobrze się poczułam czytając odpowiedzi na pytanie w czym jestem dobra i to mnie uświadomiło, że bardzo często nie doceniam siebie. Poczułam swoją misję i jestem w stanie jasno ją określić, a to wszystko dzięki Tobie Aneto! Dziękuję Ci za pomoc w niemarnowaniu czasu. Sama szukam, sprawdzam i analizuję ale ten warsztat pomógł mi ruszyć z miejsca i zaufać swojemu wnętrzu – mojej intuicji, którą często odstawiałam na półkę. Dziękuję za tą dobrą moc Aneto, pozdrawiam Cię serdecznie.

Magdalena Kamińska-Górska
Wysoka Wrażliwość w Rodzinie

To my dziękujemy za moc praktycznych wskazówek i porad, za uśmiech, rozmowy i uporządkowanie naszych myśli. Bardzo wartościowy program. 

Ola Kaczmarek

I to faktycznie jest dla mnie fundament. W sedno! Rozbraja mnie zupełnie podejście, że biznesu zaczynamy szukać ‘w sobie’, żeby zatrzymać się, zajrzeć… określić wartości… to w ogóle eksploduje w głowie i tak bardzo jest potrzebne. Dla mnie odkrywcze, żeby nie od tej strony… I to jest piękny początek do nowego, innego… nawet nie tylko biznesu, ale życia w ogóle. A fragment z tym towarzyszem życiowym, że to ja dla siebie… Fantastyczne! Gratuluje. Czysta przyjemność Cię słuchać.

Monika Miki

W tej małej filigranowej dziewczynce jaką jest Aneta jest mnóstwo ciepła, uśmiechu i pogody, ale również merytoryki, dyscypliny i konsekwencji.
Podziwiam, szanuję i sympatyzuję.

Marzena Ilnicka
Hipnoterapeutka
Dlaczego ten program jest procesem?

Kilka słów...

Cześć! Nazywam się Aneta Biały i jestem projektantką 6-cyfrowych biznesów. Właścicielką spółki Business Flow i założycielką inicjatywy My Mamy Moc, którą wspieram kobiety w rozwoju dochodowych biznesów z przestrzenią na celebrowanie życia.


Jestem certyfikowaną mentorką z akredytacją VCC i absolwentką “Szkoły Mentorów”. Wykorzystuje procesy jako skuteczne narzędzia do przeprowadzania przez zmianę. A jako trenerka mocno akcentuję zastosowanie informacji w praktyce.


Moją unikalną mocą jest uważność na potencjał sprzedażowy osób, którym pomagam. Wpływają na to, między innymi, moje wieloletnie profesje – stratega i praktyka sprzedaży w sektorach B2B i B2C.


Odczarowuję sprzedaż. Z mojego doświadczenia wynika, że sprzedaż to umożliwienie klientowi zakupu, dzięki doskonałej komunikacji i budowaniu relacji. Taka sprzedaż oparta jest na wartości i wzajemnym szacunku. Jako certyfikowana praktyk komunikacji transformującej w biznesie, pokazuję sposoby na budowanie trwałych relacji z klientami i partnerami, co przekłada się na efekty sprzedażowe oparte na solidnej strategii biznesowej, którą projektuję dla Ciebie.


Prywatnie, jestem fanką odkrywania świata – tego dalszego przez podróże, i tego – bliskiego, gdy na nowo odkrywam codzienność towarzysząc moim córkom w dorastaniu.

Wykorzystaj możliwości jakie oferuje bezpłatny program “kurs na Sprzedaż" i odejdź z lekkością z etatu do własnego Biznesu.

Zacznij od zbudowania odwagi i pewność siebie w sprzedaży, co umożliwi Ci stworzenie 6-cyfrowego dochodu we własnym biznesie.

© My Mamy Moc  | Regulamin | Polityka prywatności