loader image
Zapisz się na kobiece warsztaty

W czym jestem dobra i jak na tym zarabiać!

W CZYM JESTEM DOBRA I JAK NA TYM ZARABIAĆ
Czy to pytanie brzmi znajomo i nie daje Ci spać? A może...

ZAPISZ SIĘ NA Warsztaty – 15 marca 2023 – i poznaj blask Twojego POtencjału

Odkryj moc własnego potencjału i zacznij na nim zarabiać.

ZRÓB PIERWSZY KROK

Ustal jaki jest Twój wyróżnik, czyli w czym jesteś dobra!

ZAPISUJĘ SIĘ NA WARSZTATY

Co zyskam?

Przestań tracić czas na kręcenie się wokół pytania “co dalej”. Dzięki warsztatom zrobisz milowy krok. Zauważysz jaką siłę ma Twój potencjał. Nazwiesz to w czym jesteś dobra. Odkryjesz swój unikalny blask. Dowiesz się, jak wykorzystać go do zarabiania. Dzięki temu zyskasz solidne podwaliny do rozwoju własnego biznesu.

Czy warsztaty są na pewno dla mnie? Tak, jeśli:

WARSZTAT 15.03.2023 godz. 19:30-21:30 na ZOOM na żywo!

HARMONOGRAM

 1. Zapisz się na warsztaty. Potwierdzenie zapisu przyjdzie na Twój email. 
 2. Link do spotkania na ZOOM otrzymasz na swoją skrzynkę email wkrótce po tym. 
 3. Przypomnę Ci kilkukrotnie o warsztatach. Ostatni email będzie na 15 minut przed spotkaniem. 
 4. Warsztaty są prowadzone na żywo. Przygotuj czyste kartki lub ulubiony notatnik, długopis i kolorowe flamastry. 
 5. Na warsztatach poszukasz odpowiedzieć na pytanie “w czym jestem dobra”, a ja pokażę co robić, żeby na tym zarabiać. 
 6. Nagranie video z warsztatów będzie dostępne do niedzieli (19.03.2023r.)
Dlaczego warto wziąć udział w warsztatch?

Sprawdź opinie uczestniczek moich szkoleń

W tej małej filigranowej dziewczynce jaką jest Anetka jest mnóstwo ciepła, uśmiechu i pogody, ale również merytoryki, dyscypliny i konsekwencji.
Podziwiam, szanuję i sympatyzuję.

Marzena Ilnicka

To my dziękujemy za moc praktycznych wskazówek i porad, za uśmiech, rozmowy i uporządkowanie naszych myśli. Jesteśmy w kontakcie.

Ola Kaczmarek

3 dni sprawiły, że inaczej patrzę na wiele kwestii dotyczących moich pomysłów na biznes ale również na siebie. Odkryłam swoją motywację (… że wcale nie są nią pieniądze). Dobrze się poczułam czytając odpowiedzi na pytanie w czym jestem dobra i to mnie uświadomiło, że bardzo często nie doceniam siebie. Poczułam swoją misję i jestem w stanie jasno ją określić, a to wszystko dzięki Tobie Aneto! Dziękuję Ci za pomoc w niemarnowaniu czasu. Sama szukam, sprawdzam i analizuję ale ten warsztat pomógł mi ruszyć z miejsca i zaufać swojemu wnętrzu – mojej intuicji, którą często odstawiałam na półkę. Dziękuję za tą dobrą moc Aneto, pozdrawiam Cię serdecznie.

Magdalena Kamińska-Górska

I to faktycznie jest dla mnie fundament. W sedno! Rozbraja mnie zupełnie podejście, że biznesu zaczynamy szukać ‘w sobie’, żeby zatrzymać się, zajrzeć… określić wartości… to w ogóle eksploduje w głowie i tak bardzo jest potrzebne. Dla mnie odkrywcze, żeby nie od tej strony… I to jest piękny początek do nowego, innego… nawet nie tylko biznesu, ale życia w ogóle. A fragment z tym towarzyszem życiowym, że to ja dla siebie… Fantastyczne! Gratuluje. Czysta przyjemność Cię słuchać.

Monika Miki
Aneta Biały

Kilka słów o mnie

Świetnie, że jesteś! Nazywam się Aneta Biały. Jestem mentorką dochodowych biznesów dla mam. Dobrze Cię tu widzieć! Może to Tobie pomogę zbudować własny biznes!

Wierzę, że w każdej z nas drzemie wielka moc, której często nie potrafimy nazwać i ubrać w biznes. Wyznaję zasadę, że “biznes zaczyna się od Ciebie”. Dlatego wykorzystuję uniklany blask Twojego potencjału jako punkt wyjścia. Jako ekspertka i trenerka sprzedaży z 13letnim stażem, wyraźnie widzę możliwości zmonetyzowania Twojej mocy.

A dlaczego to takie istotne? Jestem przykładem, że dzięki takiemu połączeniu Twój biznes ma solidne fundamenty i przynosi zyski. Ze mną przejdziesz drogę od pomysłu do skutecznej sprzedaży!

Odkryj swoją moc i zarabiaj!❤️ ❤️
Ile zapłacę za udział?
 
Na 2-godzinnych warsztatach na żywo: 
 
Zainwestuj PLN 37 zamiast 97* (wpisz kod!)

Standardowa cena udziału w warsztatach to 97zł. Aby uzyskać rabat, wpisz w koszyku kod: czasnanowe

Czy wystawiam faktury?

Oczywiście. Podaj dane podczas zakupów. Fakturę otrzymasz emailem. 

Masz pytania?

Napisz na kontakt@mymamymoc.pl lub użyj formularza kontaktowego w zakładce Kontakt.

Nie odkładaj siebie na później. Odkryj w czym jesteś dobra, realizuj się i zarabiaj!
Opinie

Co mówią kobiety o społeczności i wsparciu MMM?

 • Aneta jest osobą, która zaraża pozytywną energią. Cechuje ją wysoka kultura osobista, melodyjny, zaczarowany głos i uśmiech dla każdego. Potrafi zmotywować oraz skutecznie zachęcić do działania, do wyznaczania sobie celów, a co ważniejsze do ich osiągania! Potrafi myśleć nieszablonowo. Jej autorskie pomysły pokazywane m. in. na koncie IG @my_mamy_moc w postaci inspirujących poniedziałków czy refleksyjnych czwartków są dla mnie (i myślę, że nie tylko dla mnie) inspiracją na co dzień. Aneta ma po prostu w sobie magię. Podziwiam ją za zaangażowanie, wytrwałość i wiarę w to, że warto!
  Ola, matematyk, mama Kuby
 • Czytam Twoje felietony i są bardzo prawdziwe. Czasem czuję, jakbym czytała o sobie. Powiem Ci, że bardzo mi pomogły. Uświadomiłam sobie, że nie muszę być doskonała, żeby właśnie być doskonała, wiedzieć gdzie odpuścić i zająć się ważniejszymi sprawami, tak na 100 % i nie czuć wyrzutów sumienia, że innym rzeczom nie poświęcam czasu. Dziękuję za inspirację!
  Agnieszka, manikiurzystka i fotograf dziecięcy, mama dwójki
 • Nie sądziłam, że trafiając na My Mamy Moc odnajdę w sobie odwagę do podjęcia decyzji o zmianie pracy. Zamiar chodził mi po głowie, ale nie miałam wystarczającej motywacji. Bałam się, że z małym dzieckiem nie dam rady przebranżowić się. Aneta mnie zainspirowała i dodała mi odwagi, której mi brakowało. Teraz wiem, że świadoma swoich wartości, talentów i potrzeb, mogę mierzyć wysoko, a strach przed nieznanym to tylko emocja.
  Milena, specjalista ds. obsługi klienta, mama Antoniego
 • Dobrze się czyta, świetnie słucha. Jako mama często powtarzam sobie, że nie mam czasu, siły, ochoty na zmianę czegokolwiek w swoim życiu. Boję się zmian. Chyba czas coś zmienić i uwierzyć w swoją siłę. Po wysłuchaniu relacji nakręciłam się na wyjście z marazmu, w który wpadłam. Matki mają moc! To będzie od dzisiaj moja poranna afirmacja!
  Paulina, nauczycielka angielskiego, mama Zosi i Mateusza
 • Trafiłam tutaj przypadkowo poszukując czegoś w temacie samorozwoju. Konkretne wskazówki, pytania, które dają miejsce na przemyślenia. Fajnie, że jest takie miejsce w sieci. Dzięki Anecie wiem, że jako Matka mam prawo się troszczyć o siebie, szanować swój czas, mieć odwagę zmieniać swoje życie. Jestem dumną, świadomą mamą, która ma Moc!
  Agata, specjalista ubezpieczeń, mama Stanisława
 • Aneta z MMM inspiruje i motywuje do działania! Udowadnia, że chcieć to móc i zaraża tym podejściem innych 🙂 Proponuje konkretne narzędzia by małymi krokami osiągać wielkie cele.
  Ola, marketingowiec, mama Zosi i Franka
 • Ola, matematyk, mama Kuby
  Aneta jest osobą, która zaraża pozytywną energią. Cechuje ją wysoka kultura osobista, melodyjny, zaczarowany głos i uśmiech dla każdego. Potrafi zmotywować oraz skutecznie zachęcić do działania, do wyznaczania sobie celów, a co ważniejsze do ich osiągania! Potrafi myśleć nieszablonowo. Jej autorskie pomysły pokazywane m. in. na koncie IG @my_mamy_moc w postaci inspirujących poniedziałków czy refleksyjnych czwartków są dla mnie (i myślę, że nie tylko dla mnie) inspiracją na co dzień. Aneta ma po prostu w sobie magię. Podziwiam ją za zaangażowanie, wytrwałość i wiarę w to, że warto!
 • Agnieszka, manikiurzystka i fotograf dziecięcy, mama dwójki
  Czytam Twoje felietony i są bardzo prawdziwe. Czasem czuję, jakbym czytała o sobie. Powiem Ci, że bardzo mi pomogły. Uświadomiłam sobie, że nie muszę być doskonała, żeby właśnie być doskonała, wiedzieć gdzie odpuścić i zająć się ważniejszymi sprawami, tak na 100 % i nie czuć wyrzutów sumienia, że innym rzeczom nie poświęcam czasu. Dziękuję za inspirację!
 • Milena, specjalista ds. obsługi klienta, mama Antoniego
  Nie sądziłam, że trafiając na My Mamy Moc odnajdę w sobie odwagę do podjęcia decyzji o zmianie pracy. Zamiar chodził mi po głowie, ale nie miałam wystarczającej motywacji. Bałam się, że z małym dzieckiem nie dam rady przebranżowić się. Aneta mnie zainspirowała i dodała mi odwagi, której mi brakowało. Teraz wiem, że świadoma swoich wartości, talentów i potrzeb, mogę mierzyć wysoko, a strach przed nieznanym to tylko emocja.
 • Paulina, nauczycielka angielskiego, mama Zosi i Mateusza
  Dobrze się czyta, świetnie słucha. Jako mama często powtarzam sobie, że nie mam czasu, siły, ochoty na zmianę czegokolwiek w swoim życiu. Boję się zmian. Chyba czas coś zmienić i uwierzyć w swoją siłę. Po wysłuchaniu relacji nakręciłam się na wyjście z marazmu, w który wpadłam. Matki mają moc! To będzie od dzisiaj moja poranna afirmacja!
 • Agata, specjalista ubezpieczeń, mama Stanisława
  Trafiłam tutaj przypadkowo poszukując czegoś w temacie samorozwoju. Konkretne wskazówki, pytania, które dają miejsce na przemyślenia. Fajnie, że jest takie miejsce w sieci. Dzięki Anecie wiem, że jako Matka mam prawo się troszczyć o siebie, szanować swój czas, mieć odwagę zmieniać swoje życie. Jestem dumną, świadomą mamą, która ma Moc!
 • Ola, marketingowiec, mama Zosi i Franka
  Aneta z MMM inspiruje i motywuje do działania! Udowadnia, że chcieć to móc i zaraża tym podejściem innych 🙂 Proponuje konkretne narzędzia by małymi krokami osiągać wielkie cele.

© 2023 My Mamy Moc  | Regulamin | Polityka prywatności